cropped-pkticon.png

بیشتر با ما آشنا شوید…

درباره پارس کلید تابان

 

با هدف تأثیرگذاری مثبت، مؤثر و بومی در زنجیره تأمین برق کشور، همراستا با سیاست های اشتغال زایی و استفاده از توان و تخصص بومی، مطالعات اولیه برای تأسیس، از حدود سال ۱۳۸۵ آغاز شد.

  • پرسنل فعالبالغ بر پانزده پرسنل متخصص و دانشی
  • محیطیسوله تولید منطبق با استانداردهای روز دنیا
  • تکنولوژیسطح بالایی از تکنولوژی و کیفیت
  • پشتیبانیطراحی، تولید و آزمون داخلی
cropped-pkticon.png

تمایز ما…

مطالعه، بومی سازی، طراحی و آزمون

 

محصولات تولیدی پارس کلید تابان، فرآیند تولید بر مبنای “سیستم تولید اختصاصی” یا PPS را با صرف هزینه های بالا، طی می کنند تا به شبکه های توزیع یا نقاط عملیات کارفرما برسند.

خدمات کم نظیر

با توجه به تولید مواد اولیه در داخل، دانش و مهارت بومی شده، یکی از بی نظیرترین خدمات پشتیبانی محصول را تجربه می کنید.

سیستم کیفیت

تفکرات سنتی، گمان می کنند محصول با کیفیت، یعنی محصول گران! در حالیکه فرآیندهای بهینه، کیفیت را ارزان به دست شما می رساند.

دانش و مهارت

تمامی محصولات پارس کلید، دارای طراحی اختصاصی و بعضاً منحصر به فرد می باشند.

تجهیزات مدرن

خوب است بدانید، بسیاری از تجهیرات با تکنولوژی بالا، توسط پرسنل پارس کلید تابان، طراحی و تولید شده است!
پارس کلید تابان
پیشگام در تحقیق و توسعهتمرکز، بر توسعه و بهینه سازی

در شرکت پارس کلید تابان، همه ساله ردیف اول بودجه، در حوزه تحقیق و توسعه به تصویب رسیده و حدود شش درصد هزینه های کل سازمان، به تحقیق و توسعه تعلق دارد. این در حالیست که هم اکنون، کمپانی های بزرگ کشورهای توسعه یافته، هشت درصد از هزینه های کل خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهند. این عدد، معیاری ارزشمند و تخصصی، برای قیاس کمپانی ها و شرکت های تولیدی/خدماتی، در سراسر دنیا است.

بومی سازی محصولایران، کشور چهارفصل

کمپانی هایی که اقدام به واردات محصول، بخصوص در حوزه صنعت برق می نمایند، یک نکته اساسی را به عنوان نقطه ضعف، همواره به همراه خواهند داشت و آن، شرایط گسترده آب و هوایی کشور عزیزمان، ایران است! خوب است بدانید، فقط در یک مورد خاص، حدود بیست ماه زمان، صرف مطالعه در خصوص تغییر ساختار داخلی یکی از محصولات پارس کلید تابان شده است، تا از جنوب تا شمال کشور، بدون نگرانی از تغییرات آب و هوایی یا رطوبت نسبی محیط، بتوانند دقیق تر از ساعت، در شبکه یا مرکز عملیات، مورد بهره برداری قرار بگیرند.

نظام تضمین کیفیتDedicated Quality Assurance System

شرکت پارس کلید تابان، یکی از معدود شرکت های ایرانی است که در حوزه سیستم سازی و طراحی و اجرای فرآیندهای اختصاصی مدیریت، فعال می باشد. به عنوان نمونه، نظام اختصاصی تضمین کیفیت پارس کلید تابان، به عنوان یک سند محرمانه، به کارفرما اطمینان می دهد که محصول نهایی، تمام فرآیند تولید را با موفقیت و کیفیت بالا پشت سر گذاشته است.

بستری برای اشتغالبهشت نیروی متخصص

با توجه به سطح فناوری و تکنولوژی استفاده شده در شرکت پارس کلید تابان، همواره تلاش شده است تا با ایجاد بسترهای عالی و حمایتی، پذیرای پرسنل جوان، توانمند و متخصصی باشیم که هدفشان، بکارگیری تخصص و خلاقیت خویش است. ما در عمل، ثابت کرده ایم که ارزشمندترین منبع سازمان ما، همکارانمان هستند.

در خواست همکاری با پارس کلید تابان

این فرم، ممکن است در حالت عادی، غیرفعال باشد.

cropped-pkticon.png

ما متخصص در این حرفه هستیم

۱۳ سال تجربه

۹۳%

رضایت مشتریان

۸۰%

توسعه سبد محصولات

۷۶%

بروزرسانی سیستم های کنترلی

۹۸%

پشتیبانی در محل